Çelik Hukuk Bürosu

Menu Border

En başarılı 10'a ödül

Düvenciler Lisesi'nde öğrencilere bilgisayar ödülü

Av. Cihaner Çelik, Lüleburgaz Düvenciler Anadolu Lisesi’nde başarılı olan 10 öğrenciye bilgisayar yardımında bulundu.

Lüleburgaz Düvenciler Anadolu Lisesi’nde gerçekleştirilen protokole Lüleburgaz İlçe Milli Eğitim Nedim Çetin Düvenciler Anadolu Lisesi Okul Müdürü Nihat Güder, Av. Cihaner Çelik ve öğrenciler katıldı.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Nedim Çetin yaptığı açıklamada, sponsor olarak yardımda bulunan Av. Cihaner Çelik’e teşekkür etti.
Düvenciler Lisesi 12. Sınıf öğrencileri Damla Batu, Açelya Temel, Cihat Yosunkaya, Meryem Yaşa, Sedanur Güner ve Berke Bora ve 11. Sınıf öğrencileri Nilsu Abaylar, Sumru Yılmaz, Muhammed Tuncay ile Sümeyye Cihangir bilgisayar desteği dolayısıyla mutlu olduklarını belirttiler.
Bu tür yardımların öğrenciler için çok önemli olduğunu belirten Çetin, bu güzel davranışın geleneksel hale gelmesi gerektiğini ve herkese örnek olması gerektiğini ifade etti.
Av. Cihaner Çelik de yaptığı açıklamada, kendisinin bir öğretmen çocuğu olduğunu ve öğrencilerin hangi şartlar altında okuduğunu iyi bildiğini söyledi.
Bağışlanan bilgisayarların öğrencilerin başarısına en ufak katkı sağlayacaksa çok mutlu olacaklarını belirten Çelik, öğrencilere başarılar diledi.