Çelik Hukuk Bürosu

Menu Border

ŞAMPİYON ADAYINA SPONSOR DESTEĞİ

Şampiyon adayına sponsor desteği

Şampiyon Adayına Sponsor Desteği
SKDUN Dünya Şampiyonasına katılacak olan Şamiloğlu Spor Kulübü milli sporcusu Mednan Aydemir 'e Pelin Eczanesi sahibi İlhan Demir ve Çelik Hukuk Bürosu sahibi Cihaner Çelik sponsor oldu.

10-11 Ekim tarihlerinde Sırbistan’da yapılacak olan SKDUN Dünya Karate Şampiyonasında mücadele edecek olan Şamiloğlu Spor Kulübü karate sporcusu Mednan Aydemir’e Lüleburgazlı iş adamları sahip çıkarak şampiyona öncesinde sponsor oldu.

Dünya Şampiyonasında madalya beklenen Mednan Aydemir’e sponsor olan İlhan Demir ve Cihaner Çelik’e sporcunun bu günlere gelmesinde büyük emekleri olan Uluslar arası karate hakemi kırtasiyeci Gönül Çelik ve sporcu Mednan Aytekin teşekkür ziyareti gerçekleştirdi.

Cihaner Çelik, Lüleburgaz adını başarıyla temsil edecek sporculara gerekli katkıyı her zaman yapmaya hazır olduklarını belirtirken, “ Lüleburgazlı bir kardeşimizin başarılı olması bizleri fazlasıyla mutlu eder. Orada kürsüde Türk Bayrağının dalgalanması bizler için gurur verici olur. Sporcumuza güveniyoruz ve Türkiye’yi, Lüleburgaz’ı başarıyla temsil edeceğine inanıyorum.”dedi.